Naszą misją jest, abyś zawsze mógł JEŚĆ ZDROWO I CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE !

Nie ważne co robisz, jak żyjesz i gdzie jesteś…

 

        Za główny cel stawiamy sobie zapewnienie Ci optymalnych i różnorodnych, wygodnych w użyciu posiłków, które wiesz, że zawsze masz pod ręką. Zaoszczędzony czas wykorzystaj na to co jest dla Ciebie najważniejsze!

       Jesteśmy średnią firmą z branży gastronomicznej działającą na lokalnym, małopolskim rynku od 2002 roku.

       W siedzibie firmy w Koszycach Wielkich pod Tarnowem wytwarzamy pakowane w atmosferze ochronnej, pojedyncze posiłki na tackach lub w kubeczkach gotowe do bezpośredniego spożycia w większości na zimno lub po podgrzaniu. Dystrybuowane są one w sklepach spożywczych i lokalach gastronomicznych na terenie Małopolski. Gdzie kupić?

       Produkujemy kilka rodzajów posiłków- od dań obiadowych, wytrawnych sałatek, przekąsek (także w wersjach bezglutenowych i wegańskich) po słodkie desery z dodatkiem owoców.

       Nasze produkty wyróżnia to, że wytworzone są w tradycyjny sposób: gotowane lub pieczone, bez dodatku polepszaczy smakowych, barwników czy konserwantów. Są naturalne i niskoprzetworzone.

       Produkty podzieliliśmy na trzy linie: SIŁĘ, HARMONIĘ i WYGODĘ.

W każdej z nich umieściliśmy zarówno dania, sałatki, przekąski jak i desery- tak, aby każdy mógł wybrać propozycję, która w danej chwili odpowiada jego potrzebom.

 

SIŁA - dla aktywnych, bogate w białko i węglowodany,

HARMONIA - dla ceniących prostotę, bogactwo składników i mikroelementów,

WYGODA - dla ceniących wygodę, zdrowo, szybko i smacznie.

 

JEDZ ZDROWO I CZUJ SIĘ ŚWIETNIE!

Z nami to proste !