FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY- 10.TAURON FESTIWAL BIEGOWY

 

 

10. Tauron Festiwal Biegowy przeszedł już do historii, a my wspominamy ten czas spędzony z Wami.

Dziękujemy, że tak licznie odwiedzaliście nasz zielony namiot :) Dziękujemy za każde dobre słowo, razem wypitą kawę, rozmowy i Wasze uśmiechy.

Dziękujemy już trzeci rok z rzędu Markowi Tokarczykowi za możliwość dostarczenia zdrowej porcji energii najwytrwalszym, żelaznym biagaczom z grupy Brubeck Iron Run. Wszystkim IRONOM gratulujemy podjęcia trzydniowego wyzwania: 9 biegów w 3 dni, razem 100mil w wyznaczonych limitach czasowych. To był dla Was czas pokonywania własnych słabości, pokonywania zmęczenia i  ogromnego skupienia.  Pozostaje Wam teraz ogromna satysfakcja i przekonanie, że daliście z siebie wszystko! Wielkie gratulacje dla Wszystkich raz jeszcze!  

 

Ogromne gratulacje dla wszystkich, którzy w świetnym stylu ukończyli swoje dystanse! Jesteście niesamowici!

Natalia Nowak, Marzena Spychała, Robert Makowiec, Patryk Książczyk, Piotr Hyży, Tomasz Gleisner, Tomasz Ziomek (Ziomal the run) Jest moc!

Szczególne gratulacje dla dwóch niesamowitych tarnowianek: Barbary Prymakowskiej: 1. Miejsce w kategorii K70 w Mistrzostwach Polski Masters na dystansie 10km oraz Katarzyny Zając: 3. miejsce w zmaganiach żelaznych biegaczy– Brubeck Iron Run!!!

Podziękowania kierujemy również do tarnowskiej Palarni kawy Agifa i jej właściciela Piotra Bacy za dostarczenie pachnącej, aromatycznej kawy oraz marce BeeLemon za pyszne, orzeźwiające lemoniady.

Dziękujemy również nieocenioną pomoc i wsparcie Katarzynie Łabno :)

 

Do zobaczenia za rok… w zielonym namiocie ;)!

 

JEDZ ZDROWO, BIEGAJ I CZUJ SIĘ ŚWIETNIE!

www.zdrowyprojekt.pl